Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

27 Şubat 2017 Pazartesi haftanın ilk günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Meriç-Dimetoka FETÖ hattı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

27 Şubat 2017 - 06:59

Hürriyet'te bu sabah... 27 Şubat 2017 Pazartesi yeni haftanın ilk iş günü sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 27 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

27 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kanarya koptu, İlklerin derbisi olacak, Kaçakçıların Orkide aşkı, Türk mutfağı sağlıklı mı, Bitti bitiyor,TSK'ya haksız ve mesnetsiz eleştiriler var, Hayvansever aileye koruma, Minik Mehra'yı tüfekle vurdular, Beni yemeğe beklemeyin başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında haftanın ilk gününde, Edirne'de Suriyeli mültecileri kullandığı hatta Yunanistan'ın Dimetoka kasabasına geçmeye çalışan FETÖ sanıklarının izini sürdük haberine yer veren gazete, "Meriç-Dimetoka FETÖ hattı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak Başkanı Mesud Barzani'yi Mabeyn Köşkü'nde kabul etti, "Mabeyn Köşk'ünde Barzani mesaisi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

27 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..