Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

28 Mart 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Aidattan ihraç hafif kalır, 10 müebbetin gerekçesi manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

28 Mart 2017 - 07:08

Hürriyet'te bu sabah... 28 Mart 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 28 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

28 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Savcı Aziz Yıldırım'a beraat istedi, Galatasaray 2700 üyeye formül arıyor, Genç ekipten 3 gollü hazırlık, İleri teknolojinin adresini verdi, Gülper'in dramı, Emre Mor'dan Milli formayla ilk gol, Türkiye'nin dostları Türkiye'yi anlatacak, Bulgaristan seçimi, HÖH eridi Dost takıldı, Mutluluk tablosunun altından kokain çıktı, Teröre karşı el ele, Erdem için zamanla yarış, İlk oy kuyruğu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Başbakan Binali Yıldırım; anayasa paketinin referandumda kabul edilmesi durumunda yüzde 10 seçim barajının aşağı çekilebileceğini söyledi haberine yer veren gazete, "Yüzde 10 barajı indirilebilir" başlığını attı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Kuzu kuzu geldi'ye yanıt,

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Galatasaray yönetiminin aldığı kararın aidata bağlı olarak alınmasını hafif buluyorum haberine yer veren gazete, "Aidattan ihraç hafif kalır" manşetini attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, DEAŞ'ın Niğde'de üç kişiyi öldürdüğü eyleme ilişkin gerekçeli kararda terör örgütü hakkında Türkiye'de hilafet devleti kurmak için anayasal düzeni yıkma amacında olduğu vurgulandı, "10 müebbetin gerekçesi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mart 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1108163.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..