Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

28 Mayıs 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Klas hamalın bağış defteri manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

28 Mayıs 2017 - 11:00

Hürriyet'te bu sabah... 28 Mayıs 2017 Pazar gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 28 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 28 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  İslam barış dinidir, Ramazan huzuru için 14 öneri, Gaziantep'e Beşiktaş piyangosu, Kartal Şampiyonluk için sahaya çıkıyor, Kelliğe tesadüfen çare umudu, Roder'ın emekliliği, Hindistan buluşması, İlber hoca 70 yaşında, Hiç evlilik teklifi almadım, Sürpriz aşk, Suudiler siparişi iptal etti, MİT kamuda liyakat önerdi, Reina'da ölüm tazminatı 33 Bin 620 TL, Şoför uyudu: 8 ölü, Manisa'da bu kez komandolar gıdadan zehirlendi, Tutuklamaya yönelik yakalama kararı, Bozcaadalı Dimitri'den Annesine Mevlit,  Putin'den tebrik telefonu, AB ile ilk toplantı 13 Haziran'da başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kandıra'da 20 yıldır hamallık yapan Mehmet Ateş, her ay bir günlük gelirini yardım kuruluşlarına bağışlıyor haberine yer veren gazete, "Klas hamalın bağış defteri" manşetiyle habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mayıs 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..