Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

28 Şubat 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Akil Tepesi'ne Türk Üssü manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

28 Şubat 2017 - 06:50

Hürriyet'te bu sabah... 28 Şubat 2017 salı sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 28 Şubat tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

28 Şubat 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Derbi Kartalı, Kira geliri vergisinde ipuçları, Oscar'da skandal, Varsa yoksa fotoğraf, Başkan Kocaoğlu ve 128 kişiye beraat, O manşet doğru algılanmadı, Bir Avrupa birliği klasiği, Oscar var vize yok, Bakanlık 443 bin lirayı geri istiyor, Ulak sözleşme imzaladı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye'nin kontrolü sağladığı Suriye'nin El Bab kentinde en kritik nokta olan Akil Tepesi'nde Türk silahlı kuvvetleri geçici üs kurdu haberine yer veren gazete, "Akil Tepesi'ne Türk Üssü" manşetini attı.

Organ naklinde Türkiye'yi terci eden yabancılar arasına Gürcistan vatandaşı Catherine ve Giorgi Khup enia çiftinin oğulları da katıldı haberine yer veren gazete, "Oğullarına ikinci kez Can verdiler" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

28 Şubat 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..