Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 29 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 29 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

29 Mart 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Çadırdaki diyalog, Kaçırılan 14 yaşındaki Ebru böyle kurtarıldı: Aslan Baba manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

29 Mart 2017 - 07:04

Hürriyet'te bu sabah... 29 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 29 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

29 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Emre Mor'dan destek ziyareti, Türk bankacıya New York'ta Zarrab gözaltısı, Dursun Özbek; Hakan ve Arif'i FETÖ'den attık, YGS açıklandı, Yeni proje Amerika'da, Ruhani sürprizi, Binalarda yeni kural; Daha geniş daha alçak, Kibele için dur, Oldubitti bayrağı, Dışişleri Endişeyle karşılıyoruz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah; Kız kaçırma geleneğiyle gündeme gelen İzmir'in Kiraz ilçesinde 102 gündür kayıp olan 14 yaşındaki Ebru, babasının azmi sayesinde güvenlik birimlerinin çabasıyla ailesine kavuştu haberine yer veren gazete, "Kaçırılan 14 yaşındaki Ebru böyle kurtarıldı: Aslan Baba" manşetini attı.

Sarıyer'de metro istasyonu önündeki hayır çadırına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan ile içerideki vatandaşlar arasında ilginç diyaloglar yaşandı haberine yer veren gazete, "Çadırdaki diyalog" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; Türkiye'nin iç meselesi olan halkoylaması konusunda Avrupa'yı uyarıyorum haberine yer veren gazete, "Avrupa iç işimize karışma" başlığını attı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı'nın istifasını istemem

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 29 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/4986057.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..