Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 29 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 29 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

29 Mayıs 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Bardakoğlu ağır eleştirdi; Müşteriye göre fetva manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

29 Mayıs 2017 - 06:47

Yeni haftanın ilk iş gününde Hürriyet'te bu sabah... 29 Mayıs 2017 Pazartesi gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 29 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 29 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 3 Yıldızlı Kartal Şampiyon, Oruçta 4 önemli uyarı, Çocuklarımın adını örgüt lideri koydu, Trafik canavarını akıl durduracak, Kıdemde son karar bugün, Demir için paydos, Canla verilen insanlık dersi, Trfaik sigortasında fiyat yüzde 42 düştü, Filistin için sokağa çıktılar başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eski Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Bardakoğlu Ortalığı serbest pazar mantığıyla fetva arayan, müşteri memnuniyetine göre fetva verenler kapladı diyor haberine yer veren gazete, "Bardakoğlu ağır eleştirdi; Müşteriye göre fetva" manşetini attı.

Ensar Vakfı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 yıldır siyasi iktidarız  ama sosyal ve kültürel iktidarımızda sıkıntılar var haberine yer veren gazete, "O iki alanda etkin değiliz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 29 Mayıs 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..