Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

3 Haziran 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Fırsatçı zammı vatandaşı Et Kurumu'na yöneltti; Uzuc et kuyruğu manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

03 Haziran 2017 - 07:04

Hürriyet'te bu sabah... 3 Haziran 2017 Cumartesi haftasonu sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 3 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 3 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, TEOG-2'de 17 bin birinci, Aykut Kocaman; Fenerbahçe'de yarım kalan işlerim var, Miray'ın onur rolü, O dünyayı sildi CEO'lar da onu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın torun gururu, Eğitimde boğuldu, Bisikletçiler çarşısında yangın, Orantısız müdahale, O telleri pilot niye görmedi, Şehitlere veda, Levyeli saldırgana 3 yıl hapis istemi, Diz üstü bilgisayar sperm düşmanı başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Vatandaşlar, hesaplı et alabilmek için Et ve Süt kurumu (ESK) önünde uzun kuyruklar oluşturuyo. Sefer Levent, kuyrukların izini sürdü, artan et fiyatlarını araştırdı haberine yer veren gazete, "Fırsatçı zammı vatandaşı Et Kurumu'na yöneltti; Uzuc et kuyruğu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Haziran 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..