Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

3 Mart 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Annesizlik tazminatı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

03 Mart 2017 - 06:47

Hürriyet'te bu sabah... 3 Mart 2017 Cuma sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 3 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Sevimli misafir, En çılgın hekim anketi, Mesleğe küstüm barıştım, Almanya'dan diplomatik skandal: 2 Türk Bakana konuşma yasağı, Balyoz mağduru General böyle çatışmış, YPG Menbiç'ten çekilmezse vuracağız, Darbecilere darbeyi vurduk, Fransız devrimi öncesine döneriz, 7 uçak 1500 personelle ziyaret başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Pervin Çoksüer 4 yıl önce Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde sezeryanle kız Tuana'yı dünyaya getirirkenyanlış kan verildiği için öldü. Mahkeme, İstanbul Üniversitesi'nin küçük kıza 502 bin lira tazminat ödemesine karar verdi haberine yer veren gazete, "Annesizlik tazminatı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Pakistan'dan dönerken uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı haberine yer verdi, "Komutanlar turist diyene dava açmalı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

3 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..