Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

3 Nisan 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Amerika'ya dev transfer manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

03 Nisan 2017 - 07:02

Hürriyet'te bu sabah... 3 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 3 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Tarihe yön veren 100 lider, Kürk mantolu Madonna öpüşmesin, Zirve Kartalı, Huzurlu yaşama sanatı, Aleyna Tilki başaracak mı? Türkiye sınırında muhalifler vuruldu, Baba bu miras bize yeter, Taksiye minübüse kamera, Ne ağıtlar yakıyordu, Öğrencilerini yaşatmak için uğraşıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fiat-Chrysler Grubu 1.5 milyar dolar yatırım yapacağı Michigan'daki fabrikasının başına, Tofaş Bursa Fabrikası'nın direktörü Akın Aydemir'i getirdi haberine yer veren gazete, "Amerika'ya dev transfer" manşetini attı.

ABD'nin Suriye'de PYD'nin silahlı gücü YPG'ye verdiği anti-tank silahı LAW'lar PKK operasyonunda ele geçiriliyor haberine yer veren gazete, "PYD'ye verdiler PKK'dan çıkıyor" manşetini attı.

Ankara'dfa konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milletin iradesi bizim için en saygın noktadır. Evet diyen ne kadar saygınsa hayır diyen de o kadar saygındır dediği habere yer veren gazete, "Hayır diyen de saygındır" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Nisan 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/3950683.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..