Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

30 Mart 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Başbakan Yıldırım; Fırat Kalkanı Bitmiştir, FBI ajanı izlemiş manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

30 Mart 2017 - 07:09 - Güncelleme: 30 Mart 2017 - 07:13

Hürriyet'te bu sabah... 30 Mart 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 29 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

30 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 75'inci yaşa kitaplı kutlama, ABD'den Saadet öğretmene Cesaret Ödülü, Beynindeki çiplerle kolunu oynatabildi, 60 Milyar Euro'luk boşanma dosyası, O baykuş doğaya salınacak, Adriana Lima Antalya'ya geliyor, AYM Karar verdi Gazeteci ispatı beklemeden yazabilir, Türkmenler'den bayrak cevabı; Kerkük diken üstünde, ABD böyle savundu; Öksüz'ü vize iptal diye aradık başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, El Bab'ta her şeyin kontrol altında olduğunu belirterek, Fırat Kalkanı Harekatı bitiştir, ihtiyaç olması halinde yapılabilecek bir harekat artık başka bir isimle anılacak dedi habere yer veren gazete, "Fırat Kalkanı Bitmiştir" manşetini attı.

FBI ajanı Jennifer A. McReynolds, ABD'detutuklanan Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın gözaltı sürecini mahkemeye sunulan tutanakta adım adım anlattı haberine yer veren gazete, "FBI ajanı izlemiş" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 14 yılda yapılan projeleri sıralayarak, Niye bizi Batı'nın yöneticileri kıskanıyor; işte bundan kıskanıyor dedi haberine yer veren gazete, "Projelerimize batı çıldırdı" başlığıyla okuyucularına duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mart 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1188172.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..