Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 30 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

30 Mayıs 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete AKİT'in yönetmenine damat bıçağı manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

30 Mayıs 2017 - 07:43

Hürriyet'te bu sabah... 30 Mayıs 2017 Salı gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 30 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 30 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Dağların kızı selfie kurbanı, Kıdemde Bes  Modeli, Zeytinliğin kader günü, Ormana dönecek, Yeni kupalara hazır olun, Şampiyonluğun üç yıldızlı öyküsü, Üçüncülük haftaya kaldı, İcradan satılık doktor kadrosu, 1453 kamyon rekora sürdü, Hakim ambulansta boşadı, 15 Temmuz sorularına Akar'dan yanıt geldi, Sivil imama selamı reddetti başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında, Aile içi şiddet bu kez bir gazeteciyi hedef aldı. Yeni Akit Gazetesi enel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel, damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü haberine geniş yer veren gazete, "AKİT'in yönetmenine damat bıçağı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı seçilmesinin ardından ilk kez partinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık etti haberine yer veren gazete, "Forslu Bayrak Partide" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mayıs 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..