Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 31 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 31 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

31 Mart 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete El Bab kahramanları, Soru çok yanıt yok manşetlerini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

31 Mart 2017 - 07:19

Hürriyet'te bu sabah... 31 Mart 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 31 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

31 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Orkestra şefinin üzerindeki sır perdesi, Selfie en çok dişçileri güldürdü, Fadimana Ömeri'ne kavuştu, 50 öğrenciye temizlikçiden cinsel istismar, Demirtaş'tan açlık grevi, Mehmet Şimşek; İşlemler tamamen izin verilen kapsamda, Mezarlıkta ayı nöbeti, Putin'in 30 trilyon dolarlık kutup teklifi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 24 Ağustos'ta meslekten atılıp dün göreve iade edilen hakimin, aynı apartmanda oturan komşusunun kurbanı olduğu ortaya çıktı, "Doktor komşu hakimi yakmış" manşetini attı.

Mehmetçiğin, terör bataklığını kurutmak için girdiği ve 71 şehit verdiği Suriye çöllerindeki kahramanlık destanını Abdullah Ağar Hürriyet okurları için kaleme aldı haberine yer veren gazete, "El Bab kahramanları" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Ankara'ya gelen ABD Dışişleri Bakanı Tillerson, PYD, FETÖ ve Adil Öksüz, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı'nın tutuklanması gibi konularda renk vermedi haberine yer veren gazete, "Soru çok yanıt yok" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 31 Mart 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/9785139.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..