Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

31 Mayıs 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete İade edin yoksa Men dakka dukka manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

31 Mayıs 2017 - 07:30

Hürriyet'te bu sabah... 31 Mayıs 2017 Çaşamba gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 31 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 31 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Şenol Güneş Beşiktaş'ta 1 yıl daha, Gökhan 1 günde nasıl Kartal oldu, Topkapı'ya tekno diyet, 10 soruda kıdem tazminatı, O tam bir kağıt yumruk, Muratoğlu fotoğraf gerekçesiyle tutuklandı, Bahçeli'den NATO'ya Rakka tepkisi, O bebeği öldürmeyin lütfen, 11 çocuğun öldüğü yangın için ailelere 550 bin TL ödenmiş, Avrupa'nın 16 nisan raporunda 8 eleştiri,Hasta taşırken kesilen hız cezasına iptal, Hasan Kararkaya'nın yanında defnedildi başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yadımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili ve eşinin yedi ay önce koruma altına aldığı üç yaşındaki Adem, ailenin de mahallenin de ilgi odağı oldu haberine yer veren gazete, "Emmioğlu Adem" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 10445 gün sonra katıldığı AK Parti Meclis Grubu 'ndan dünyaya FETÖ ile ilgili iade resti çekti haberine geniş yer veren gazete, "İade edin yoksa Men dakka dukka" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 31 Mayıs 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..