Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

4 Haziran 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Mutsuz dostlar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

04 Haziran 2017 - 08:56

Hürriyet'te bu sabah... 4 Haziran 2017 Pazar sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 4 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 4 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Beşiktaş, geçen hafta elde ettiği şampiyonluğu, bu hafta evindeki kapanış maçı öncesinde görkemli bir biçimde kutladı haberine yer veren gazete, "Beşiktaş donanması" başlığını attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fotoğraftaki yavru gibi binlercesi, daracık kafeslerde teşhir ediliyor, bir mal gibi satılıyor, zor koşullara mahkum ediliyorlar. Mutsuzlukları gözlerinden okunuyor haberine geniş yer veren gazete, "Mutsuz dostlar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Genel Kurulu'nda konuştu, 2017'de ekonomide tarihi sıçrama yaşanacağını söyledi haberine yer ayıran gazete, "İşadamlarına 4 çağrı yaptı" başlığıyla okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Haziran 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..