Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumhuriyet Hürriyet oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumhuriyet Hürriyet oku - Gazeteler

Haftasonu sabahı 4 Mart 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete İddianamede Rekor manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

04 Mart 2017 - 07:33

Hürriyet'te bu sabah... 4 Mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 4 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

4 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Skandal haber, Sağlık'ta dünya markası, Manhattan Tarkan'ı, Almanya'ya Bunlar teröre yardım ve yataklıktan yargılanmalı, Menbiç'te Rus sürprizi, Berlin'e ortak tepki başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında cumartesi sabahı, Yurtta Sulh Konseyi'nin 37 üyesi ve örgüt lideri Gülen'e 2 Bin 988'er kez ağır müebbet istendi haberine yer veren gazete, "İddianamede Rekor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

4 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..