Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

4 Nisan 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Adını dağa yazdılar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

04 Nisan 2017 - 07:26

Hürriyet'te bu sabah... 4 Nisan 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 4 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

4 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 4 gol 3 puan, tarihe yön veren 100 lider, MAO'ya 11 milyon dolar, Dünyanın en büyüğü, Deniz Seki; Çıkar çıkmaz Avrupa'ya,Komutanlar Diyarbakır'da,Metro'da terör 11 ölü, 40 yaralı, Darbe gecesi Amerika ile 9 kez görüştü, Aile içi şiddete karşı sarı imza, FETÖ medya yapılanması davasında tahliye kararı veren hakim açığa alındı, Enflasyon korkuttu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Kontrollü Darbe Polemiği; Kılıçdaroğlu; "Dosya Var", Erdoğan; "Dosyaları Açıkla", Yıldırım; "Çık Ispat Et"

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Özgür Suriye Ordusu, Fırat Kalkanı Operasyonu'nun kahraman şehitlerinden Binbaşı Bülent Albayrak'ın adını El Bab kentinin girişindeki Akil Dağ'ına verdi haberine yer veren gazete, "Adını dağa yazdılar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Nisan 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/6673366.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..