Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 4 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

4 Temmuz 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Türk gemisini taradılar manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

04 Temmuz 2017 - 07:49

Hürriyet'te bu sabah... 4 temmuz 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 4 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yunan sahil güvenlik botu, Rodos'un 3 mil açığında Dur ihtarına uymadığı gerekçesiyle Türk yük gemisine ateş açtı. 19 kurşun isabet eden gemi yine de seyrini sürdürdü haberine yer veren gazete, "Türk gemisini taradılar" manşetini attı.

Erdoğan, Milgem Projesi'nin dördüncü gemisi'nin dördüncü gemisi olan TCG Kınalıada Korveti'nin denize indirilmesi ve TCG İstanbul Fırkateyn'nin kaynak törenine katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Kınalıada Korveti denize indirildi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Temmuz 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet  manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..