Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

5 Haziran 2017 Pazartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Tüm hırsızlıklar imardan geliyor manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

05 Haziran 2017 - 08:33

Yeni haftanın ilk iş günü sabahında Hürriyet'te bu sabah... 5 Haziran 2017 Pazartesi sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 5 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 5 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Son takım Göztepe, İkinci bahar üniversitesi, Aşkın'ın türküsü, Koca Londra eve kapandı, Karayip sarhoşları, Katalog satışı yapılacak, Kalp krizinde sakın öksürme, Hürriyet'ten LYS tüyoları, Yer: İstanbul'un göbeği, Zaman; Sabaha karşı, Olay; Bir kadına tecavüz, Bizim ilacımız ortak değerlerdir başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki çok rahatsızlık verici imar hikayeleri dolaştığını belirterek, En büyük hırsızlıklar, kötülükler, belalar imardan geliyor dedi haberine genişyer veren gazete, "Tüm hırsızlıklar imardan geliyor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Haziran 2017 Pazartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..