Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

5 Mart 2017 Pazar Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Delil görüntüleri tankla ezdiler manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

05 Mart 2017 - 07:25

Hürriyet'te bu sabah... 5 Mart 2017 Pazar sabahında Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 5 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

5 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Zirvede tek, Oscar skandalını bize anlattı, Murat Boz - Aslı Enver çifti: O habere bakıp gülümsedik, Her hafta kitap yazıyor, Çetin Emeç'e mektup, 2 yılda 1.3 milyar dolarlık yatırım, Küçük Mustafa'ya büyük sürpriz, Miting Arasında Merkel telefonu, Batı Şeria'da Banksy Otel başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet ana sayfasında bu sabah, Darbe girişiminin başarısız olduğunu anlayan cuntacı askerlerin, Genel Kurmay Karargahı'ndaki görüntülerin kaydedildiği bilgisayar belleklerini tanklaezerek imha ettikleri anlar iddianamenin sayfalarına yansıdı haberine yer veren gazete, "Delil görüntüleri tankla ezdiler" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

5 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..