Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Nisan 2017 Gazeteleri oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Nisan 2017 Gazeteleri oku

5 Nisan 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Suriye uçakları kimyasal yağdırdı; Sarin dehşeti manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

05 Nisan 2017 - 07:11

Hürriyet'te bu sabah... 5 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 5 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

5 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Şerif'e işitme cihazı takıldı duyuyorum kahkahası, Periscope hak arıyor, Tarihe yön veren 100 lider, Türk dizileri dünya ikincisi, Melania'ya Fotoşok, Şırnak'ta3 şehit, Canlı bomba Kırgız Suşi ustasıbaşlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rejim uçaklarının Türkiye sınırına yakın İdlib'de muhaliflerin elindeki Han Şeyhun ilçesine düzenlediği kimyasal saldırıda 9'u çocuk 58 kişi feci şekilde can verirken, yansıyan görüntüler dünyanın kanını dondurdu haberine geniş yer veren gazete, "Suriye uçakları kimyasal yağdırdı; Sarin dehşeti" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kerkük'te Irak bayrağı dışında bir bayrağın asılmasının yanlış olduğunu belirterek Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne seslendi haberine yer veren gazete, "Barzani'ye seslendi: O bayrağı indirin" başlığını attı.

Cumhuriyet yazar ve yöneticileri hakkında terör suçlamasıyla hazırlanan iddianame tamamlandı haberine yer veren gazete, "Cumhuriyet'e terör suçlaması: 5 ay sonra iddianame" başlığını attı.

MHP Lideri Bahçeli; Hisarlarımızda delik açmak istiyorlar,

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Mail'lerimi izlediklerini itiraf ettiler

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Nisan 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/3987838.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..