Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 5 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Hoşgörüyü elden bırakmayalım manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

05 Temmuz 2017 - 07:24

Hürriyet'te bu sabah... 5 temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 5 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, mülştecilerin karıştığı gerginliklerle ilgili sağduyu çağrısı yaparak, Hoşgörü ve tahammülü elden bırakmayalım dedi haberine geniş yer veren gazete, "Hoşgörüyü elden bırakmayalım" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Kuzey Otoyolu Paşaköy-TEM Kurtköy bağlantı yolunun açılışında CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nü eleştirdi haberine yer veren gazete, "Bu adalet değil gaflet yürüyüşü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Temmuz 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..