Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

6 Haziran 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Katar'a abluka manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

06 Haziran 2017 - 07:30

Hürriyet'te bu sabah... 6 Haziran 2017 Salı sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 6 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 6 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında,  Aniden kör oldum ve bakın neler yaşadım, Deniz Seki'nin zorlu yolculuğu sona erdi, Damada FETÖ hapsi, İmar hırsızlığı için İstanbul ve Ankara'ya bakın, Kontrollü darbe deme ısrarım yok, 70 günde yüzde 30'u 51.4'e çıkardık, LYS'nin anahtarı açık uçlu sorular, Gülen ve 129 isme çağrı; Yurda dönün, İngiliz modeli KDV geliyor başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, S.Arabistan, Mısır, BAE, Bahreyn, Yemen, Libya, Maldivler teröre ve İran'a destek vermek'le suçladıkları Körfez ülkesi Katar'la tüm ilişkilerini kesince bölge sarsıldı haberine yer veren gazete, "Katar'a abluka" manşetini attı.

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'in temaslarında iki taraf da geri adım atmadı, FETÖ'cülerin iadesi ve İncirlik Üssü'ne ziyaret konusunda sorunlar çözülmedi haberine geniş yer veren gazete, "İncirlik'e izin yok Almanya çekiliyor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Haziran 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..