Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Yeni haftanın ilk iş günü 6 Mart 2017 Pazartesi Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Suriyeli pilot vuracaktım vurdular manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

06 Mart 2017 - 06:49

Hürriyet'te bu sabah... 6 Mart 2017 Pazartesi yeni hataya girilirken Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 6 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

6 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 4 hafta sonra 3 puan, İştah kapatan 10 öneri, 32 soru çözen 180'i geçer, Maratonda kalbi durdu, Bir yıldız daha geldi, 20 subayından 18'i FETÖ'cü, Savunma'nın 35 milyar dolarlık portföyü var, Nazizimin bittiğini düşünüyordum, 600 vekil maaş alıp oturacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hatay'ın Yaylacık bölgesinde düşen MİG-21 tipi uçağın pilotu Albay Mehmet Sufhan, 9 saat sonra enkazın 40 km uzağında Türkiye topraklarında bulundu haberine yer veren gazete, "Suriyeli pilot vuracaktım vurdular" manşetini attı.

Hürriyet, Türkiye'nin sınır kentlerinde faaliyet gösteren ve doktorundan hastasına, hemşiresinden çaycısına kadar herkesin Suriyeli olduğu klinikleri araştırdı haberine yer veren gazete, "Yeni hayat kliniği" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

6 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri