Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteleri oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteleri oku

6 Nisan 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Trump'tan Esad çıkışı: Çizgiyi çok aştın manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

06 Nisan 2017 - 07:02

Hürriyet'te bu sabah... 6 Nisan 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 6 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

6 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Hürriyet'e 4 ödül, Akıllı yol Türk'ten, Derya Şensoy; Artık tiyatronun bekçisiyim, Servet Yardımcı UEFA'ya seçildi, Halka'da The Çolak taklası, Hakim sordu: Avukat paralarını kim ödüyor, İki sanığa yeni ceza, Tazminat cezasında rekor, İrtibatın niteliğini açıklasınlar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İdlib'deki kimyasal saldırı sonrası ABD Başkanı Trump, Esad'a çok sert çıkış yaparak Kimyasal saldırıya karşı harekete geçme sorumluluğum var. Bu olay kırmızı çizginin ötesinde, çok çizgileri geçti dedi haberine yer veren gazete, "Trump'tan Esad çıkışı: Çizgiyi çok aştın" manşetini attı.

Erdoğan 37. Muhtarlar Buluşması'nda 50 Bin 2017 muhtarın 613 lira tutan sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından karşılanacağını söyledi haberine yer veren gazete, "Siyasi hayatta ne aldanan ne aldatan oldum" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım, "Vasiyeti vesayet anladılar"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Adil Öksüz neden serbest" 

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Nisan 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4627944.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..