Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 6 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

6 Temmuz 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Başbakan Yıldırım; Haddini aşanı sınır dışı ederiz manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

06 Temmuz 2017 - 07:29

Hürriyet'te bu sabah... 6 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 6 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Suriyelilerin karıştığı olayların artması üzerine Yıldırım'dan uyarı geldi: Haddini aşanlar hak ettikleri şekilde hukuk önünde cezalarını alır. Gerekirse bu kişileri sınır dışı dahi ederiz haberine geniş yer veren gazete, "Haddini aşanı sınır dışı ederiz"manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, France 24 kanalına konuştu. Körfez krizini değerlendiren Erdoğan, Katar'ın talep etmesi halinde Türk üssünü kapatabiliriz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Katar isterse üssü kapatırız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Temmuz 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..