Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

7 Haziran 2017 Çarşamba günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Fitili Trump ateşledi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

07 Haziran 2017 - 07:40

Hürriyet'te bu sabah... 7 Haziran 2017 Çarşamba sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 7 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 7 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, A milli Futbol Takımı'nun uçağında büyük bir skandal yaşandı. Kaptan Arda Turan, geçen yıl prim haberlerini yazan gazeteci Bilal Meşe'ye, milli takım formasına yakışmayacak şekilde küfretti, boğazına sarılıp kafa atmaya çalıştı haberine yer veren gazete, "Küfretti, saldırdı kovuldu" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,  Katar ablukasının perde arkasını Twitter'da yazan ABD Başkanı, Suudi Arabistan'da radikal terörü sordum, Katar'ı işaret ettiler dedi haberine geniş yer veren gazete, "Fitili Trump ateşledi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Farklı bir oyun oynanıyor, Başbakan 'dan Almanya için yorum; Nasıl isterlerse yapsınlar, Kılıçdaroğlu; AKP İhvan'dan desteğini çeksin, Hükümete kıdem dosyası, Rakka'yı İncirlik de vuruyor, Bu nasıl restorasyon, Mozambik'e uçtu Samsun'a sinyali düştü, Akdeniz'de dev operasyon başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Haziran 2017 Çarşamba Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..