Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

7 Mart 2017 Salı Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete NASA'nın gözü ona emanet manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

07 Mart 2017 - 06:47

Hürriyet'te bu sabah... 7 Mart 2017 Salı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 7 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Maratoncu kalp yorgunluğu sendromu kurbanı, 5 gol 3 puan, Evlat kokusu yarın başlıyor, Başbakan Yıldırım: Almanya hükümeti çaresiz mi?, Borsa 25 ayın rekorunu kırdı, Kemal Kılıçdaroğlu: Tehdit edip dünyaya rezil ediyorlar, Havadan martı, Şehirler için yeni düzene ihtiyaç var başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, NASA'da ki tek Türk kadın bilim insanı Prof. Dr. Feryal Özel yönettiği Uzay teleskobu projelerini Hürriyet'e anlattı haberine yer veren gazete , " NASA'nın gözü ona emanet" manşetini attı.

ABD, Suriye'de Rakka'yı DEAŞ'tan temizlemek için iki kollu harekat planı hazırlıyor. Planda Irak sürprizi var haberine yer veren gazete, "Rakka için sürpriz senaryo" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

7 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..