Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 7 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

7 Temmuz 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ajandama bile almam manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

07 Temmuz 2017 - 07:18

Hürriyet'te bu sabah... 7 Temmuz 2017 Cuma Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 7 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hamburg yolunda uçakta konuştu. Avrupa Parlamentosu'nun, Türkiye-AB üyelik müzakereleri askıya alınsın kararı için Yok Hükmünde dedi haberine yer veren gazete, "Ajandama bile almam" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi için dün akşam gittiği Hamburg'da ilk olarak Almanya Başbakanı Merkel'le bir araya geldi haberine geniş yer veren gazete, "Merkel'e zor sorular" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Temmuz 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..