Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

8 Haziran 2017 Perşembe günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Darbe gecesi dağıttılar iddiası; Emniyet silahıyla cinayet manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

08 Haziran 2017 - 06:40

Hürriyet'te bu sabah... 8 Haziran 2017 Perşembe sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 8 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 8 Haziran 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Arda Turan Konuştu; Uçakta rezaletin perde arkası, İşte kahraman kaptan; 37 yaşında 6 yıldır uzun yol kaptanı, Uçan otoya sipariş yağdı, Kamyonlara vapur yasağı, Korumalara 397 oyla kınama, Alman hükümetinden İncirlik onayı, Komünistlerin parti savaşı, Deizcilere kadın başkan başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bugün, Ankara'da yol verme kavgasında bir kişi MP-5 silahla öldürüldü. Katil savunmasında, Darbe gecesi Emniyet önünde dağıtmışlardı, oradan almıştım dedi haberine yer veren gazete, "Darbe gecesi dağıttılar iddiası; Emniyet silahıyla cinayet" manşetini attı.

İran ilk kez terör örgütü DEAŞ'ın saldırılarına hedef oldu. Başkentte 12 kişi öldü, 42 kişi de yaralandı haberine geniş yer veren gazete, "İran'da Çifte Saldırı: 12 ölü" manşetini attı.

TBMM, TSK'nın Katar'da kurulacak üste konuşlanmasını ve Katar jandarmasının eğitimini içeren iki anlaşmayı dün gündeme alarak yasalaştırdı haberine yer veren gazete, "Mehmetçilk'e Katar görevi" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Haziran 2017 Perşembe Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..