Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

8 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Antalya'da süper zirve manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

08 Mart 2017 - 06:50

Hürriyet'te bu sabah... 8 Mart 2017 Çarşamba Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 8 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Korkunç bilanço, Kahraman öğretmen, Başbakan Yıldırım: Müttefiklerin PYD ile ortaklığı talihsizlik, Kemal Kılıçdaroğlu: Uçakta bile 2 pilot olur, Devlet Bahçeli: Oğan'a saldırı yorumu, Mevlüt Çavuşoğlu Konsolosluk rezidansının bahçesinde konuştu, Yaşar Büyükanıt hastaneye kaldırıldı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak ve Suriye'de DEAŞ'a karşı operasyonlar hızlanırken, Türkiye, ABD ve Rusya'nın Genelkurmay Başkanları Antalya'da buluşup son gelişmeleri değerlendirdi haberine geniş yer veren gazete, "Antalya'da süper zirve" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda TÜGEF gelecek için evet diyor programında konuştu haberine yer veren Hürriyet, "İktidar ortak kabul etmez" manşetiyle haberi duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

8 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..