Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

8 Nisan 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Trump'tan ilk vuruş manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

08 Nisan 2017 - 07:20

Hürriyet'te bu sabah... 8 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 8 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 5 günlük Yasin'e stent takıldı, Hürriyet dev kadrosuyla Edirne'ye çıkarma yaptı, Etin lezzeti terbiyesinde, Arzu Okay'ın ressam kızı Eda Su, Kamyon terörü bu kez İsveç'te: 4 kişi öldü başlıklarıyla haberleri duyurdu.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Han Şeyhun'da kimyasal silah kullanıp 27'si çocuk 86 kişiyi katleden Esad'ın Şayrat Hava Üssü cuma saat 03:42'de Akdeniz'deki iki ABD gemisinden atılan 59 Tomahawk füzesiyle vuruldu haberine yer veren gazete, "Trump'tan ilk vuruş" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin Suriye'ye füzeli saldırısını Hatay'daki konuşmasında değerlendirdi, "Olumlu bir adım ama yeterli değil" başlığını attı.

Başbakan Binali Yıldırım; Kandil'in uşakları dediği HDP'lilere yüklendi; "Sırtını Kandil'e değil Türkiye'ye dayayacaksın" başlığını attı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Son dönemde yargıda yaşananları örnek göstererek, Türkiye'de insanlarımız yarıaçık cezaevinde yaşıyor" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Nisan 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/1643324.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..