Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Temmuz Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 8 Temmuz Hürriyet gazete oku - Gazeteler

8 Temmuz 2017 Cumartesi günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete G-20 ateşi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

08 Temmuz 2017 - 07:58

Hürriyet'te bu sabah... 8 Temmuz 2017 Cumartesi Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 8 Temmuz tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Temmuz 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, G-20 zirvesinin yapıldığı Hamburg cehenneme döndü. Zirveyi protesto eden göstericiler, Cehenneme hoş geldiniz adını verdikleri eylemlerde sokakları alev alev yaktı haberine yer veren gazete, "G-20 ateşi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi'nde terörle mücadele konulu toplantıda ABD Başkanı Trump ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi haberine yer verne gazewte, "Terörü görüştüler" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Temmuz 2017 Cumartesi Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..