Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Haziran 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

9 Haziran 2017 Cuma günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Sinyal sustu operasyonu manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

09 Haziran 2017 - 08:55

Hürriyet'te bu sabah... 9 Haziran 2017 Cuma sabahı Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 9 Haziran tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Haziran 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Şiddet ve ölüm tehdidi nedeniyle eski kocaya takılan elektronik kelepçenin sinyali kesildi. Alarma geçen polis, hemen kadını korumaya, yakınlarını izlemeye aldı. Ve nefes kesen operasyonla, belki de bir kadın cinayeti önlendi haberine yer veren gazete, "Sinyal sustu operasyonu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Haziran 2017 Cuma Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..