Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Hürriyet oku - Gazeteler

9 Mart 2017 Perşembe Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Ayaz bebek eroinman doğdu manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

09 Mart 2017 - 06:42

Hürriyet'te bu sabah... 9 Mart 2017 perşembe Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 9 Mart tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

9 mart 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Cazın yıldızları buradan çıkıyor, Yanınca veterinere gitti iyileşti, 58 yıl sonra ilk maç, Kapı vizesine devam kararı, Burak Özcivit ile Fehriye Evcen'e Nişan yüzüğü takıldı, En hızlı Ferrari'yi kim alacak, Dilek'i öldüren Polise 6 yıl istendi, Türkiye-ABD müşterek Rakka planı: Masadaki dosya, Başbakan Yıldırım: Anlatamadığımızı sağolsun Kemal bey anlattı, Kadınlar gününe bıçaklı saldırı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Hrriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Kardelen (18) ile Ali Osman (18) çifti eroin bağımlısıydı. 58 günlük bebekleri Ayaz'da dünyaya bağımlı olarak geldi. Hem Ayaz hem de genç çift doktorların yardımıyla hayata tutundu haberine geniş yer veren gazete, "Ayaz bebek eroinman doğdu" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Almanya'daki Türklerle bir araya gelmeyi arzu ettiğini söyledi habere yer veren gazete, "Almanya hazırlığı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

9 Mart 2017 Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..