Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku -...

Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Mayıs 2017 Hürriyet gazete oku - Gazeteler

9 Mayıs 2017 Salı günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Birliktelik ortak kader manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

09 Mayıs 2017 - 06:43

Hürriyet'te bu sabah... 9 Mayıs 2017 Salı gününde  Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 9 Mayıs tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mayıs 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 9 Mayıs 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İlk röportajını Hürriyet'e veren Avrupa Birliği'nin yeni Türkiye Büyükelçisi Christian Berger; AB ve Türkiye olarak birlikte bir ilerleme yolu bulmak ortak kaderimiz haberine genş yer veren gazete, "Birliktelik ortak kader" manşetini attı.

Fransa'da Cumhurbaşkanı seçilen Macron'un sınavı daha yeni başlıyor. Çünkü AB seçilmesini memnuniyetle karşılasa da kendi parlamentosunda bir parti desteğ yok haberine yer veren gazete, "Tek desteği Avrupa Birliği" başlığını attı.

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün vefat eden babası Ahmed Hamdi Gül Kayseri'de toprağa verilirken devletin zirvesi oradaydı haberine yer veren gazete, "Hep birlikte uğurladık" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Mayıs 2017 Salı Hürriyet Gazetesi manşetleri

hürriyet gazetesi manşetleri,

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..