Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

Hürriyet Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Hürriyet oku

9 Nisan 2017 Pazar günü Hürriyet gazetesi bu sabah hangi manşetini attı! Gündeme dair önemli haberlerine geniş yer veren gazete Gövde gösterisi manşetini atarken Türkiye ve dünya gündemine dair önemli olaylara haberlerini 1.sayfasına başlıklara böyle yansıdı.

09 Nisan 2017 - 06:53

Hürriyet'te bu sabah... 9 Nisan 2017 Pazar Hürriyet gazetesi başta olmak üzere Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 9 Nisan tarihli Hürriyet gazetesini okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Nisan 2017 - İstanbul

Hürriyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

9 Nisan 2017 Hürriyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 61 Keyfi, Hayat yaşlıya güzel, Ara verme Hürriyetimi kullanıyorum, Taksim'den Kadıköy'e karanlıkta dört saat, Babamı ben değil Allah affetsin, Birlikte Türkiye'yiz, İsveç saldırganı kayda girmiş, 20 yıl sonra öldürüld başlıklarıyla haberlere yer verdi.

 Iğdır'da Güney Afrikalı işçilerin çalıştığı mayın temizleme işine giren ilk Türk işçi Ferhat Demir'e köyünde bombacı mülayim adı takılmış haberine yer veren gazete, "Bombacı Mülayim" başlığını attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Yenikapı'da düzenlenen İstanbul Buluşması mitinginde çoşkulu kalabalığa seslendi haberinegeniş yer ayıran gazete, "Gövde gösterisi" manşetini attı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; Kılıçdaroğlu size ne yaptı?

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Nisan 2017 Pazar Hürriyet Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..