Reklamı Geç
Hürriyet Gazetesi oku - 31 Aralık Gazeteler (1)

Hürriyet Gazetesi oku - 31 Aralık Gazeteler (1)

Hürriyet oku! Hürriyet gazetesinin bu sabah manşetleri 31 aralık sabahında başlıklara böyle yansıdı. "Türkiye gösterdi Rusya vurdu" Hürriyet gazetesi manşetleri, Hürriyet gazetesi oku. 31 Aralık Cuma günü yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

31 Aralık 2016 - 08:22 - Güncelleme: 31 Aralık 2016 - 08:23

Bugün 2016'nın son günü Yerel ve Ulusal gazetelerin yayımlandığı emlakpencerem.com da bu sabah yılın son cumartesi günü Hürriyet Gazetesi bu sabah attığı başlıkları. 31 aralık tarihli yılın son gününde cumartesi günü Hürriyet okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Aralık 2016 - İstanbul

Bu sabah Hürriyet Suriye ile alakalı yaşanan gelişmelere manşetten yer verirken, yürütülen operasyon kapsamında  "Türkiye gösterdi, Rusya vurdu" manşetiyle duyururken, İstanbul ve Türkiye genelinde kar yağışlarını manşetlerine taşırken, günün diğer önemli gelişmelerini ve yeni anayasa görüşmelerini başlıklarına taşıdı.

Hürriyet gazetesi 31 Aralık Cumartesi günü sabahında gazete manşetine Cumhurbaşkanı Erdoğanı'nın Rusya ile birlikte Suriye'de gerçekleştirilen hava operasyonununu 1. sayfaya taşıdı ve günün manşetini attı..

31 Aralık Cumartesi günü  Hürriyet Gazetesi yaşanan terör olayını manşetlerine taşımaya devam etti. Asgari ücret, Başbakan Yıldırım'ın emeklinin beklediği banka promosyonu açıklamasını ve yılın son gününde yaşanan gündeme dair önemli gelişmeleri Hürriyet gazetesi sayfalarında böyle gördü.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 31 Aralık Hürriyet Gazetesi manşetleri

31 Aralık Hürriyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..