İasos Exclusive Bodrum’da 899 bin TL’ye satılık evler

İasos Exclusive Bodrum'da 899 bin TL'ye satılık evler

Yazlık arayanlara satılık Bodrum'da ayrıcalıklarla dolu İasos Exclusive evleri... 34 daireli projede satışlar başladı.

16 Haziran 2017 - 11:36

Bodrum Yahşi Koyu’nda 34 niş daireden oluşan İasos Exclusive projesi, lüks bir yaşamı uygun fiyata sahip olmak isteyenler için görülmemiş fırsatlar sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Haziran 2017 - İstanbul

 Projede daire fiyatları 899 bin TL’den başlıyor. Daire fiyatının yüzde 50’si peşin verildiği takdirde, kalanı teslim döneminde ödenebiliyor.

Bodrum’da nitelikli konut üretimi için kolları sıvayan ve 144 konutluk dev projesinin ilk etabını (İasos Beach Clup) teslim eden Meta İnşaat, şimdi de ikinci etabın satışına başlıyor. Toplamda 60 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen projenin ikinci etabı İasos Exclusive’de 4+1, 220 brüt metrekare büyüklüğe sahip 34 özel daire yer alıyor.  2018’in mart ayında teslim edilmesi planlan projede daire fiyatları 899 bin TL’den başlayıp, 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkıyor. İasos Exclusive’da çok cazip ödeme koşulları da sunuluyor. Daire fiyatının yüzde 50’si peşin verildiği takdirde, kalanı teslim döneminde ödenebiliyor.

899 bin TL’den başlayan daire fiyatıyla dikkat çeken İasos Exclusive, Bodrum’da yatırım yapmak isteyenler içinde büyük fırsat sunuyor. Bölgenin en güzel koyu Yahşi’de yükselen projede şimdi ev alanlara, teslim tarihinde yüzde 100 prim garantisi veriliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..