İBB'den İĞDAŞ ve İSKİ için Askıda Fatura kampanyası

İBB, İĞDAŞ ve İSKİ faturalarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için askıda fatura kampanyasının startını verdi.

İBB'den İĞDAŞ ve İSKİ için Askıda Fatura kampanyası
Editör: Hakan A.
04 Mayıs 2020 - 23:54
İstanbul genelinde faturasını ödemekte zorlanan vatandaşlar için İBB'den büyük destek. İSKİ ve İĞDAŞ faturasını ödemekte zorlananlar için başlatılan Askıya Fatura Bırakma kampanyası başlatıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Mayıs 2020 - İstanbul


İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu tarafından İSKİ ve İGDAŞ faturalarını ödemekte zorlanan ihtiyaç sahipleri için 'Askıda Fatura' kampanyası başlatılmıştır. Fatura ödemek isteyen hayırseverler için ödeme ekranı fatura toplanmasıyla Çarşamba günü açılacaktır.

Konuyla alakalı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekram İmamoğlu tarafından yapğılan açıklamada, 'Kıymetli hemşehrilerim; bu zor günlerde aramızdaki dayanışmayı büyütmek ve geride kimseyi bırakmamak adına yeni bir adım daha atıyoruz. Askıda fatura uygulamamızı başlatıyoruz. Bu sayfadaki ihtiyaç sahipleri, iBB tarafından onaylanmış ihtiyaç sahibi ailelerdir. İSKİ ve İGDAŞ faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlarımızı, siz hayırseverlerin desteği ile biraz daha rahatlatmak istiyoruz. Bu kampanyaya destek olacak tüm hayırsever vatandaşlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum.' dedi.

Askıya Fatura Bırakmak için altta verilen linke tıklayıp destek olabilirsiniz.

https://askidafatura.ibb.gov.tr/

askıya fatura bırak

YORUMLAR

  • 0 Yorum