Reklamı Geç
İBB o haber için hukuki süreç başlattı

İBB o haber için hukuki süreç başlattı

Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Vatan Caddesi'ndeki arsa haber ve iddiaları için hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu.

06 Mart 2017 - 08:34

Vatan Caddesi'ndeki arsa nedeniyle haberlere ve sosyal medya üzerinden yapılan linç kampanyasına konu olan Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi o haberlerle alakalı harekete geçti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mart 2017 - İstanbul

İBB, Metal Yapı Konut firması tarafından AVM yapılacağı iddia edilen ve sonrasında Büyükşehir Belediyesi'nin el koyduğuna ilişkin çıkan haberlere İBB'den sert tepki geldi. Çıkan iddialar ve haberlere dair hukuki süreç başlatıldığı duyuruldu.

Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklama ile kamuoyu blgilendirildi ve hukuki sürecin başlatıldığı kaydedildi.

Konuya ilişkin yapılan resmi açıklamada, "İstanbul Fatih İlçesi Vatan Caddesi üzerindeki bir arsa konu edilerek sosyal medyada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Topbaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkında ortaya atılan iddiaların tamamı asılsızdır. Akıl ve izandan yoksun hezeyanlardan oluşan iftiralara ilişkin gerekli hukuki süreç başlatılmıştır." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..