İbrahim Tatlıses, o bina için 15 Milyon Dolar istiyor

Türkiye'nin İmparator lakaplı ünlü sanatçısı İbrahim Tatlıses, sahibi olduğu İstanbul Seyrantepe'de bulunan binasını 15 Milyon Dolar'a satılığa çıkardı.

İbrahim Tatlıses, o bina için 15 Milyon Dolar istiyor
Editor: Hakan A.
04 Nisan 2018 - 08:47

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, yaşamı ve iş hayatına ilişkin radikal kararları hayata geçirmeye başladı. Türkiye'nin önemli seslerinden türkücü Tatlıses sahip olduğu binayı satışa çıkardı. İşte nedeni....

Türkiye'nin en önemli seslerinden biri olan İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses, sahibi olduğu bir binayı satışa çıkardı. İstanbul Seyrantepe bölgesinde bulunan binası için 15 Milyon Dolar istedği öğrenildi.

Uzunca bir süredir İstanbul'da iş ve özel yaşamını sürdüren ünlü türkücü Tatlıses, yeni yaşamını İzmir'de sürdürmek için radikal bir karar alarak varlıklarını satışa çıkardı. Bundan sonraki iş ve özel yaşamını İzmir'e taşıyacağını, İstanbul ile alakalı tüm bağlarını koparacağı ifade edildi.

İbrahm Tatlıses, bu çerçevede sahibi olduğu bir binayı 15 Milyon Dolar'a satışa çıkardığı gelen haberler arasında. Söz konusu binada uzun yıllar boyunca ünlü sanatçı Tatlıses'in şirket merkezi olarak kullandığı biliniyor. Halen içerisinde pek çok ticari işini yürütmeye devam eden Tatlıses, merkez binasını satışa çıkardığı kaydedildi.

Türkücü Tatlıses'in İstanbul Seyrantepe'de konumlu bu binanın satışından elde edeceği gelirle İzmir'e yerleşip, bir otel satın alarak yaşamını burada sürdürmek istediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Afrin için Sanatçılar tarafından düzenlenen güne katılarak, sınır bölgesine uçakta giden grup arasında yer almı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile samimi görüntüleri sosyal medya ve basında yer almıştı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum