İcradan satılık arsa arayanlar için 16 Bin TL'ye Çanakkale'de fırsat

Uygun fiyatlı arsa arayan yatırımcılar özellikle Çanakkale ilinde 16 Bin TL gibi çok cazip yatırım yapılabilecek yerler ararken, icradan satılık arsa ve arazilerle yakından ilgileniliyor.

İcradan satılık arsa arayanlar için 16 Bin TL'ye Çanakkale'de fırsat
Editör: Hakan A.
17 Kasım 2020 - 18:12 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 09:25
Gayrimenkul yatırımı Türkiye'nin en fazla kazandıran enstrümanları arasında ilk sırada yer alırken, yıllardır taşınmaz alıp satanlar veya ilk defa bir yatırım yapacaklar seçenekler için arayışta. Yatırım için cazip bölgelerde ucuz arsa arayışında olanlar için her zaman seçenek çok. Ancak söz konusu icradan satılık bir arsa olduğunda ise fırsat olarak ifade edilir. İşte o fırsatlardan biri Çanakkale'de yatırımcısı için bekliyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerden sıkılan, emeklilik vakti gelen veya son yaşanan deprem nedeniyle hayatını beton yığınları arasında değil, doğa ve orman içerisinde geçirmek isteyenler için arsa satışları büyük önem kazanıyor. Öne çıkan alternatifler arasında Çanakkale ili ise büyük ilgi görüyor. Uygun fiyatlı arsalar, yeşil ve ormanlık alanlar ise görenleri cezbediyor.

DENİZ ve DOĞA İLK SEÇENEK


Çanakkale'de yeni bir yaşamın kapısını aralamak isteyen ve büyükşehirden sıkılanlar deniz ve doğa seçeneklerini ön planda tutuyor. İstanbul'a yakınlığı, İzmir ve BUrsa illerine yakınlığı nedeniyle adeta cazibe noktalarından biri olmuş durumda. Çanakkale 1915 Köprüsü için hızlı giden inşaat süreci ve bölgeye katacağı değer ise, arsa ve arazi avcıları için kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı oluyor.

EMLAK FİYATLARINI KATLATAN 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ'NDE TABLİYE HEYECANI

İSTANBUL ŞİLEDE İCRADAN SATILIK ÇOK SAYIDA GAYRİMENKUL!


TARIM ARAZİSİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK SYAIDA KİRALIK TARIM ARAZİSİ


BETON YAPILARDAN KAÇIŞ BAŞLADI

İzmir'deki son deprem sonrası betondan kaçış hızlandı. Yüksek katlı, betonarme yapılarda tabut veya mezar hissine kapılan ve son olarak can kayıpları ile yıkımın yaşandığı İzmir depremi pek çok kişinin geleceklerini sorgulamasına neden oldu. Gelecekte şehir hayatından uzak ama şehire fazla yakın olmayan, orman içerisinde doğayla iç içe bir alan bulan ve fiyat olarak bütçesine uyan gayrimenkul için harekete geçerek satın alma işlemi başlatılıyor.  Çanakkale'de icra nedeniyle satışa çıkan bir arsa ise şu sıralar pek çok kişinin radarına takılmış durumda.

936 METREKARE 16 BİN TL

İcra satışlarını takip edenler iyi bilir. 2 satış halinde gerçekleştirilen ihalelerde gayrimenkul almak bazen rekabete, çekişmeye yerini bırakabiliyor. Çanakkale'de Bayramiç ilçesi sınırları içinde içerisinde hasarlı, tadilat gerektiren bir yapısı bulunan, köy içerisinde arsa satış ihalesi için geri sayım sürüyor. Toplamda  936 metrekare byüklüğünde olan arsa 16 Bin TL muhammen bedelle ilk ihalede satışa çıkacak. İhale tarihi ise Ocak 2021'de yapılacak.
  • 1. Satış Günü 04/01/2021 günü 10:00 - 10:05 arası
  • 2. Satış Günü 04/02/2021 günü 10:00 - 10:05 arası
  • Satış Yeri : Bayramiç Mahkemeler Yazı İşleri Müdürlüğü Odası
Arsa satışından faydalanabilmek için düşünecek zaman çok. 2021 yılı Ocak ayında gerçekleştirilecek Çanakkale arsa satış ihalesi zamanı gelene kadar yeni fırsatlar çıkabilir, yatırıma daha elverişli bir gayrimenkul satın alabilirsiniz. Düşünüp karar vermek ve yeni icradan satılık arsa ihalelerini araştırmak için genişçe zaman bulunuyor. EmlakPencerem.com ekibi olarak sizlere cazip olan ve satışa çıkacak arsa, arazi, konut ve tüm gayrimenkuller için araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgileri yeni haberlerimizde paylaşacağız.

ÇANAKKALE'DE BANKADAN SATILIK ARSA SATIŞI 

Bankalarında gayrimenkul satışı yaptığı, teklif usulü satmaya çalıştıkları arsa ve gayrimenkullerle ilgilenenler için daha önce hazırladığımı bu haberlerden bilgi edinebilirsiniz. 

çanakkale icradan satılık arsa 16 bin tl

YORUMLAR

  • 0 Yorum