(IFS’17) İstanbul Finans Zirvesi 2017 için geri sayım

(IFS'17) İstanbul Finans Zirvesi 2017 için geri sayım

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan İstanbul Finans Zirvesi 2017 için geri sayım başladı. İstanbul Finans Zirvesi bu yıl 27-28 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

07 Eylül 2017 - 07:42

Ekonomide yaşanan tüm gelişmelerin ele alındığı ve bu sene 8. Kez düzenlenecek olan İstanbul Finans Zirvesi (IFS 2017) tarihi belli oldu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 07 Eylül  2017 - İstanbul

Türkiye ekonomisi, yaşanan tüm önemli gelişmelerin ele alınacağı yerli ve yabancı katılımcıların konuşma yapacağı zirvede geri sayım başladı. 8 yıldır aralıksız gerçekleştirilen IFS’17 ‘ye Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere finans sektörünün önemli isimleri 27-28 Eylül tarihlerinde katılım gösterecek. 

İstanbul Finans Zirvesi 2017, IFS Danışma Kurulu Başkanı Murat Yülek, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Güneybatı Somali Cumhurbaşkanı H.E. Sharif Hassan Sheikh Aden ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açılış konuşmalarıyla başlayacak. Mehmet Şimşek’in keynote konuşmacı olacağı zirvenin ilk günü Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın’ın konuşmasıyla devam edecek. Ardından Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Bankacılar oturumunda Unicredit Ortadoğu ve Avrupa sorumlusu Carlo Vivaldi, AlBaraka Grup adına Dr. Ayman Hamoud, Pasha Bank CEO’su Taleh Kazimov, Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil ve Vakıfbank CEO’su Mehmet Emin Özcan söz alacaklar.

27-28 Eylül tarihinde yapılacak olan İstanbul Finans Zirvesi (IFS 2017) hakkında daha fazla bilgi, program akışı ve kopnuşmacı listesine ilişkin tüm bilgileri EmlakPencerem.com/etkinlikler/ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..