İĞDAŞ, İstanbul'da doğalgaz borçlarını 10 taksite bölen kampanyası başladı

İĞDAŞ'a doğalgaz borcu bulunanları yakından ilgilendiren kampanya detayları belli oldu.

İĞDAŞ, İstanbul'da doğalgaz borçlarını 10 taksite bölen kampanyası başladı
Editör: Hakan A.
25 Ocak 2021 - 15:46
Milyonlarca İstanbullu için önemli kampanya başladı! İstanbul'un doğalgaz satışını yapan İĞDAŞ, ödemelerinde zorluk yaşayan vatandaşlara yönelik 10 taksitle borç tahsili kampanyasını başlattı. İĞDAŞ'a borcu bulunanları yakından ilgilendiren kampanya haberinin ayrıntıları belli oldu. İşte borçlarını ödeyemeyen doğalgaz kullanıcıları için kampanyanın detayları.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 25 Ocak 2021 - İstanbul


Milyonlarca doğalgaz kullanıcısının bulunduğu İstanbul'da doğalgaz borcu olanları yakından ilgilendiren kampanmya gelişmesini İĞDAŞ duyurdu. İĞDAŞ'a borcu bulunanlar için yeni bir kampanya başlatıldı. Söz konusu kampanya ödeme zorluğu çeken doğalgaz borcu bulunan vatandaşları yakından ilgilendiriyor.

İstanbullulara 7/24 kesintisiz, güvenli gaz arzı sağlayan ve konforlu bir yaşam imkanı sunan İGDAŞ, soğuk havalarla birlikte artan ısınma giderlerine, ödeme kolaylığı sağlamak için abone faturalarına kredi kartı ile “vade farksız” taksit kampanyası başlatmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, doğal gaz fatura ödemelerinde uygulayacağı kredi kartı ile vade farksız taksit kampanyasını sürdürebilmek için Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Alternatifbank, ICBC Bank, TEB ve Yapı Kredi Bankaları ile anlaşmıştır.

İGDAŞ’ın kış döneminde uyguladığı, kredi kartına  “vade farksız” taksit kampanyası,  1 Kasım 2020 tarihi itibarı ile başlatmış, 13 bankanın katıldığı kampanya, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecektir. Kampanyadan, son ödeme tarihi 25 Aralık 2020 ve öncesine ait, daha önce yapılandırma konusu olmamış, en az iki gecikmiş faturaya sahip abonelerle; son ödeme tarihi, 1 Kasım 2020 öncesi olan ve bir adet ödenmemiş faturası bulunan tüm aboneler yararlanabilecek.

Katılım süreleri, şartları, taksit sayıları ve alt-üst limitleri bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya katılım bilgilerine, içerikteki tablodan ulaşılabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum