İhale yasağı getirilen çok sayıda firma açıklandı

Bazı bakanlıkların ihale yasağı getirdiği isimlere ilişkin 9 Ocak tarihli liste yayımlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere diğer bazı bakanlıklar tarafından ihale yasaklama kararlarına ilişkin güncel bilgiler haberimizde.

İhale yasağı getirilen çok sayıda firma açıklandı
Editör: Hakan A.
09 Ocak 2019 - 07:09

Çok sayıda kişi ve şirket ile alakalı yeni ihale yasakları getirilmeye devam ediliyor. Bakanlık bu çerçevede ülke genelişnde çok sayıda ilde yürüttüğü denetimlerde yükümlülüklerini yerine getirmeyen kişilere ilişkin ihalelere katılamama yasağı vermeye devam ediyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 9 Ocak 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan denetim ve incelemelerde 2019 yılında ihale yasağı verilen kişilere dair güncel bilgileri Resmi gazete'de duyurdu.

Maisa ve Gaziantep illerinde toplam 19, Konya, Ankara, Çanakkale, Isparta, Sivas, Niğde, İzmir, Samsun, Rize, Gümüşhane, Bilecik, Siirt, Kırıkkale illerinde 23 olmak üzere, toplam 42 kişi ile alakalı ihalelere katılamama yasağı getirildi. 

Söz konusu ihale yasaklarına ilişkin resmi açıklama ilgili Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İhale yasağı kararı verilen isimler ve bağlı bulundukları iller hakkında tüm listeyi haberimizdeki linklerden ilgili Resmi Gazete sayfasında görebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığından: 
Milli Savunma Bakanlığından:
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığından:
Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:
Sağlık Bakanlığından: 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğünden:
İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından:

9 Ocak tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ihalelere katılamama yasaklarına ilişkin isim listeleri ve diğer bilgileri görmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum