İhlas China Silk Road Group şirketinin kuruluşu tamamlandı

İhlas GYO bünyesinde kuruluşu tamamlanan İhlas China Silk Road Group şirketi faaliyet alanları açıklandı.

İhlas China Silk Road Group şirketinin kuruluşu tamamlandı
Editor: Hakan A.
31 Ocak 2019 - 16:27

İhlas GYO, yeni şirketi İhlas China Silk Road Group Finansal Danışmanlık A.Ş.'nin kuruluşunu tamamladığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / Konut Kredisi - 31 Ocak 2019 - İstanbul


İhlas Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni şirketin kuruluşunu tamamladığını duyurdu.

- İhlas GYO'dan yeni ortaklık haberinin ayrıntılarını görmek için tıklayın.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, İhlas China Silk Road Group Finansal Danışmanlık A.Ş. şirketinin kuruluş aşamasının tamamlandı ve faaliyet alanları belli oldu.

Şirketten KAP'a yapılan açıklamada, "Daha önce, 24.01.2019 tarihinde yapılan özel durum açıklamasında, şirketimiz İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.'nin %30, iştirakimiz İhlas China Silk Road Group Finansal Danışmanlık A.Ş.'nin %20 ve CSSM Co. LTD.'nin %50 ortaklığı ile sermayesi 50 bin TL olan İhlas Chınasılkroadgroup Commodıty Dış Ticaret A.Ş. şirketini kurmaya karar verildiği  bildirilmişti.

Söz konusu şirketin kuruluş işlemi İhlas Chınasılkroadgroup Commodıty Dış Ticaret Anonim Şirketi ünvanı ile bugün (31.01.2019) tamamlanmıştır.

Kuruluşu gerçekleştirilen şirketin faaliyet konusu özetle şu şekildedir. Ulusal ve uluslararası piyasalarda her türlü emtianın ticaretini yapmak, bu faaliyet ile ilgili e-ticaret platformları oluşturmak, geliştirmek ve etkin bir şekilde kullanmak, ticari faaliyetlerde bulunmak bunun yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı yeraltı ve yerüstü maden ve tabi kaynakların aranması, çıkarılması, işlenmesi, e- ticaret platformları da dahil her türlü alanda ticareti, depolama, lojistiği ve bu konularda mühendislik hizmetleri dahil danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktır." ifadelerine yer verildi.YORUMLAR

  • 0 Yorum