İMOTİM’de "Her Gün Mobilya Fuarı"

İMOTİM'de "Her Gün Mobilya Fuarı"

İnegöl'de 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle açılan İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi' "İMOTİM" 365 gün mobilya fuarı gibi hizmet vereye başladı.

07 Eylül 2017 - 13:19

Türkiye'nn fuar konseptiyle hizmet verecek en önemli mobilya ticaret merkezlerinden biri İnegöl'de hayata geçirildi. Mobilya kenti Bursa'nın İnegöl ilçesinde hayata geçirilen İMOTİM hizmete açıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 07 Eylül  2017 - İstanbul

Her Gün Mobilya Fuarı anlayışı ile açılan İMOTİM, küçük ve orta büyüklükteki mobilya üreticilerinin uluslararası firmalarla iletişime geçmesinde köprü vazifesi görmeye devam ederken İMOTİM Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Temelli konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İMOTİM Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Temelli: "Birlikte Büyüyelim"

Seyran firma sahibi Mahmut YARAN ve kardeşlerinin girişimi ile kurulan İMOTİM, mobilya fuarı konsepti ile mobilya firmalarının müşterilere kolayca ulaşabileceği bir platform sunuyor. Bünyesinde 150 firmayı barındırmakla birlikte 3 bin kişiye istihdam sağlayarak 40 bin metrekare alan içerisinde hizmet veriyor. Restaurant, mescid, çocuk oyun alanı, otopark, güvenlik ve temizlik hizmetleri ile İMOTİM ziyaretçilerine kolaylıklar sağlıyor.  ’’Birlikte Büyüyelim mottosu ile çıktığımız bu yolda İMOTİM’de faaliyet gösteren firmaların ortak tanıtımının yapılması, üreticilerin kalite standartlarına uygunluğunun denetlenmesi ve haksız rekabetten doğabilecek sorunların ortadan kaldırılması konusunda İMOTİM yönetimi tüketiciye garantör olacaktır’’ diyen Bülent Temelli, aynı zamanda İMOTİM’in
mobilya sektörüne yeni bir soluk getireceğini vurguladı. 

Fuar kültürünü mağazacılık anlayışı ile birleştirerek bu sayede çeşitli firmaları tüketici ile en kısa yoldan buluşturmayı amaç edinen İMOTİM, İnegöl’ün mobilya sektöründeki hızlı gelişiminin somut bir göstergesidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..