ING Bank 3 ay erteleme 36 ay vade 20 Bin TL kredi kampanyası! 758 TL aylık geri ödeme...

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sizi bekliyor. İşte ING Bank ihtiyaç kredisi ayrıntıları ve kredi başvuru şartları ile kredi kullanımı ile alakalı son dakika detayları.

ING Bank 3 ay erteleme 36 ay vade 20 Bin TL kredi kampanyası! 758 TL aylık geri ödeme...
Editör: Hakan A.
24 Ocak 2021 - 14:57
En cazip, en uygun ihtiyaç kredisi için banka arayışında olanlar için kredi başvurusu nereden yapılır? ING Bank 20 Bin TL kredi seçeneği sayesinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç krediniz hazır. Peki ING Bank 3 ay ertelemeli kredi nerden nasıl alınır?

İhtiyaç duyduğunuz miktarda kredi almak için banka banka dolaşmak gereksiz. Artık internet sayesinde bankaların günlük, aylık kampanyaları sizler için haberlerde ve bankaların internet şubelerinden öğrenilebiliyor. Kredi almak ise şimdilerde çok daha kolay. Kredi almak isteyen vatandaşlar ise ihtiyaçları doğrultusunda oluşan yeni bütçeyi bankalardan kredi yoluyla giderme telaşında. 2021 ile birlikte artan kredi maliyetleri, Merkez Bankasının faizleri sabit tutması sonrasında kredi faiz oranları merak ediliyor.

ING BANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ İMKANI SUNUYOR

İhtiyacı bulunan vatandaşlar için cazip kredi seçeneği sunan ING Bank, kredi kullanmak isteyen müşterilerine özel 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlattı. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler haberimizi okumaya devam edebilirler. 

10 BİN TL-50 BİN TL ARASI ING'DEN KREDİ FIRSATI BAŞLADI

Kredi kullanmak isteyen milyonlarca vatandaş ihtiyaçlarını gidermek adına en uygun kredi arayışını sürdürüyor. Kiminin 10 Bin TL, kiminin 50 Bin TL ihtiyacı doğrultusunda banka banka en uygun kredi faizi veren ve şartları iyi olan bankayı seçmeye çalışıyor. ING Bank 10 Bin TL ila 50 Bin TL arasında alternatif kredi seçeneğini tüketiciye sunuyor. Kredi faiz oranı diğer bankalara nazaran yüksek olan banka 1.49'dan başlayan faiz oranını kredi kullanacaklara uyguluyor. 

20 BİN TL KREDİ 36 AY VADE

36 ay vadeli ING Bank ihtiyaç kredisi kullanan vatandaş, 20 Bin TL için aylık 758 TL taksitlerle krediye erişebiliyor. Yüzde 1.49 faiz oranı ile IUNG Bank ihtiyaç kredisini internet şubesinden başvuru yöntemiyle hızlıca kullanıma sunuluyor. ING Bank müşterisi olma şartı ise aranmıyor.

BANKANIN İHTİYAÇ KREDİSİ HAKKINDA DİP NOTU
 
  • * %1,49 faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler, sigortalı tekliflerde yararlanır. Sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.
  • Örnek Hesaplama: 15.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için: Faiz Oranı:%1,49, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %24,1690’dır. Toplam Ödenecek Tutar: 20.471,18 TL
  • Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,49 ile %2,39 arasındadır, müşterilerimizin ödeme performansına göre değişiklik gösterebilmektedir.
  •  Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.
  • ** Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır.
  • ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum