ING Bank, konut kredisi faiz oranını 0.98'e çekti

KOnut kredisi faiz oranlarında indirimler hızlandı. Ev sahibi olmak isteyenlere özel ING Bank konut kredisi faizlerini indirdi. Kamu bankalarında başlayan kredi faiz indirimlerine ING'de katıldı. Banka konut kredi faizlerini 0.98'e çekti.

ING Bank, konut kredisi faiz oranını 0.98'e çekti
Editör: Hakan A.
13 Kasım 2019 - 10:26

Türkiye genelinde ev hayali kuranları yakından ilgilendiren kredi faiz oranlarına ilişkin düşüşler devam ediyor. Son olarak kamu bankalarının indirimleri ile birlikte özel bankaların konut kredilerinde faiz indirimleri hızlandı. Bu kapsamda ING Bank konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi Haberleri  - 13 Kasım 2019 - İstanbul


Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgiye göre, ING Bank, konut kredisi faiz oranlarını 0.98 seviyesine indirdi.

ING Türkiye, konut kredisinde faiz oranını yüzde 0.98’e düşürerek, sektördeki en avantajlı faiz oranını sunmaya başladı. Yeni kampanya ile 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranı yüzde 0.98’e indi. Kampanyadan yeni kredi müşterilerinin yanı sıra konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşteriler de yararlanabilecek. ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Başlattığımız avantajlı kampanya ile uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen tüketicilerle birlikte ekonomiye de destek vermekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.


 
Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine katkıda bulunurken Türkiye ekonomisine de destek verme hedefiyle yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. ING Türkiye bu kapsamda konut kredisi tutarından bağımsız olmak üzere faiz oranlarını 12 ila 120 ay vadede yüzde 0.98’e indirdi. Böylece konut kredisinde faizlerin inmesinde öncü olan ING Türkiye’nin çok avantajlı faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasından, yeni kredi talebi olanların yanı sıra mevcut konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşteriler de faydalanabilecek.

Son dakika: 10 bankanın konut kredisi faiz oranlarını görmek için tıklayın.
 

​​​​​​​

 
ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz: “Konut almak isteyen ancak faizlerin düşmesini bekleyen tüketicileri harekete geçirmeyi hedefledik”
 
ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, gayrimenkul sektörünün Türkiye ekonomisinin önemli sektörlerinden biri olduğunun altını çizerek, “Konut almak isteyen ancak faizlerin düşmesini bekleyen tüketiciler için hayata geçirdiğimiz bu kampanya ile hem ekonomiyi desteklemeyi hem de müşterilerimizin en uygun koşullarda ev sahibi olmasına katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum