İNG konut kredisi faiz oranlarını indirdi

İNG konut kredisi faiz oranlarını indirdi

Konut kredisi faizlerinde indirimler gelmeye devam ediyor. Son olarak İNG Bank konut kredi faiz oranlarını düşürdü. İşte İNG kredi faizlerinde son durum.

Editor: Hakan A.
17 Kasım 2018 - 10:35

2018 bitmeden konut kredisi faizlerinde geriye çekilmeler başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başlattığı YEP programı kapsamında İNG Bank konut kredisi faizlerinde indirime gitti. İNG Bank, 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı ne kadar oldu? İşte ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi - 17 Kasım 2018 - İstanbul


ING Bank, konut kredisi faiz oranlarını 120 ay vadede %1.89’a indirdi. Bu vade ve oranla bankacılık sektöründe en düşük faiz oranını sunan banka konumunda olan ING Bank, müşterilerinin en uygun koşullarda ev sahibi olmalarına katkıda bulunuyor.

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Bank, hem tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmeleri hem de ekonominin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünü desteklemek için yapılan çalışmalar kapsamında, konut kredisi faiz oranlarını 120 ayda %1.89’a indirdi. Böylece ING Bank müşterileri, konut kredilerini 120 ay vade için  sektördeki en düşük faiz oranından kullanma olanağına sahip olacak.

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, gayrimenkul sektörünün ekonominin ana unsurlarından biri olduğunu vurgulayarak, “Hem sektörü ve ekonomiyi desteklemek, hem de farklı gelir gruplarındaki müşterilerimizin en uygun koşullarda ev sahibi olmasına katkıda bulunabilmek için konut kredisi faiz oranlarımızı güncelleyerek, şu an piyasada 120 ay vade için en düşük oran olan yüzde %1.89’a çektik. ING Bank olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.